موج شبکه های اجتماعی به زودی به پایان نمی رسد وشما باید از آن در کسب و کار خود استفاده کنید اگر می خواهید زنده بمانید.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

اهمیت شبکه های اجتماعی در کسب و کار در حال افزایش است. با در نظر گرفتن بیشتر افراد در سایت ها و شبکه های اجتماعی و استفاده از آنها به صورت منظم / کارآمد، صنعت شبکه های اجتماعی در سال های آتی باید بزرگتر شود.

نه ، موج شبکه های اجتماعی به زودی به پایان نمی رسد وشما باید از آن در کسب و کار خود استفاده کنید اگر می خواهید زنده بمانید.

روند رشد :

با چنین رشد شگفت انگیز، هر کسب و کار امروز نیاز به استفاده از کانال های شبکه های اجتماعی مناسب در بهترین حالت ممکن دارد.

نه به این دلیل که در “چیزی” است و نه به این دلیل که ساده به نظر می رسد، بلکه به این دلیل که مخاطبان مورد نظر ، در شبکه های اجتماعی محبوب قرار دارند.

و همچنین آنها با برند های مورد علاقه خود در ارتباط هستند و با آنها در سطوح مختلف ارتباط برقرار می کنند.

 

با دادن نام تجاری خود به شبکه های اجتماعی، شما نه تنها معروفیت کسب و کار خود را بیشتر کردید ، بلکه همچنین میتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به آنها در سطح بالایی دست یابید. در واقع بازاریابی دیجیتال کار شما را آسانتر می کند.

بر طبق اطلاعات منتشر شده توسط سفیر، 71 درصد از استفاده کننده ها احتمال بیشتری دارد که یک نام تجاری را به دیگران توصیه کنند، اگر تجربه مثبتی در شبکه های اجتماعی داشته باشند.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

در اینجا برخی از آمارهای شبکه های اجتماعی بیشتر است که بر اهمیت شبکه های اجتماعی در کسب و کار بی اعتبار می شوند. کسب و کار شما نیاز به استفاده از سایت های مانند فیس بوک، توییتر و LinkedIn برای حفظ رقابت را دارد.

آمار :

 • تعداد بزرگسالان از شبکه های اجتماعی از 7 درصد در سال 2005 به 69 درصد فقط ده سال بعد از آن رسیده است.
 • استفاده از شبکه های اجتماعی در دستگاه های تلفن همراه هر ساله رشد 30٪ را نشان می دهد.
 • امروزه 2 میلیون کسب و کار از تبلیغات فیس بوک برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.
شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

اکنون با درک مزایای آن، اهمیت شبکه های اجتماعی را در کسب و کار بررسی خواهیم کرد.

 • اهرم تبلیغاتی اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی ممکن است مانند یک بچه کوچک باشد، اما رشد آن سریعتر از تصور است. به عنوان مثال برای تبلیغات فیس بوک، با وجودی مارک زاکربرگ که این شبکه اجتماعی را در سال 2004 راه اندازی کرد،  تبلیغاتی را راه انداخت که در سه ماهه اول سال 2017، درآمد آگهی را به 9.16 بایت رساند. این فقط نشان می دهد که تبلیغات اجتماعی برای زمان طولانی مدت است.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

به عنوان کسب و کار بیشتر و بیشتر با موفقیت با تبلیغات دیجیتال تجربه، آنها درک می کنند که در نظر گرفتن تبلیغات شبکه های اجتماعی را حس می کند. به همین دلیل است:

هزینه های تبلیغاتی پایین تر:

در مقایسه با شیوه های تبلیغات سنتی مانند رسانه های چاپی، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات اجتماعی نه تنها قابل اعتماد، بلکه ارزان ترند.

علاوه بر این شما میتوانید در کانال های مختلف شبکه های اجتماعی شرکت کنید. و آزادانه به رشد خود کمک کنید.

دستیابی هدفمند:

هنگامی که شما در حال انجام تبلیغات آنلاین هستید، شما از روش نابینا استفاده می کنید که در آن بازده های شما خجالت آور است حتی اگر سرمایه گذاری های بزرگی انجام دهید.

با استفاده از تبلیغات شبکه های اجتماعی شما به مخاطبان مورد نظر دست پیدا میکنید ، تبلیغات خود را افزایش دهید و در نهایت درآمد بیشتری را برای سرمایه گذاری دریافت کنید.

تجزیه و تحلیل عملکرد در زمان واقعی:

هنگامی که شما هر گونه نوع تبلیغات آنلاین را انجام می دهید، نمیتوانید عملکرد کمپین تبلیغاتی خود را تجزیه و تحلیل کنید.

تبلیغات شبکه های اجتماعی به شما اجازه می دهد تا به طور مداوم در مورد نحوه عملکرد آگهی خود آگاه  باشید. شما حتی می توانید آگهی خود را در پرواز تغییر دهید و بلافاصله نتایج را ببینید.

برای همه نوع کسب و کار مهم است که درک کنیم که تبلیغات شبکه های اجتماعی فقط بزرگتر و دقیق تر می شوند. تبلیغات شبکه های اجتماعی جایی است که آینده به آن هدایت می شود.

این موج جدید است. سوال این است که آیا شما بخشی از آن هستید؟

 • افزایش آگاهی برند

شبکه های اجتماعی ثابت می کنند که به افزایش آگاهی نام تجاری شما کمک می کنند. و کسب و کارهایی وجود دارند که آن را به عنوان راهی برای ساخت یک نام تجاری رد می کنند، اما با انجام این کار، آنها برای زمین های رقابت کننده باز می شوند.

از سوی دیگر، بسیاری از افسران بازاریابی معتبر موافق هستند که شبکه های اجتماعی تأثیر مشخصی بر آگاهی برند دارند.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

افزایش آگاهی از نام تجاری خود از طریق شبکه های اجتماعی، علم موشک نیست.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انجام این کار وجود دارد.

 1. مخاطب خود را پیدا کنید :

قبل از شروع به تمرکز بر یک پلت فرم اجتماعی خاص، متوجه شوید که آیا مخاطبان هدف شما بر روی آن هستند یا نه. شما می توانید این کار را با جستجوی مکالمات مرتبط در مورد محصول یا صنعت خود انجام دهید.

به عنوان مثال، یک شرکت B2B ممکن است مخاطبان خود را در LinkedIn به جای فیسبوک پیدا کند. آیا فقط علامت های تجاری دیگری را تصدیق نکنید یا آنها را دنبال کنید.

 1. استفاده از Visuals :

هنگامی که شما می دانید که مخاطبان مورد نظر شما کجا هستند، وقت آن است که توجه آنهارا با استفاده از تصاویر دیداری جذاب و محتوای خوب به خود جلب کنید.

تصاویر و ویدیوها نقش مهمی در کمک به رشد آگاهی شما از نام تجاری در کانال های شبکه های اجتماعی ایفا می کنند.

از آنجا که آنها نه تنها افزایش تعامل، بلکه همکاری اجتماعی را افزایش می دهند.

 1. ایجاد مکالمات:

همه چیز شبکه های اجتماعی در مورد ساختن مکالمات است. اگر از این سیستم عامل های اجتماعی برای برقراری ارتباط یک طرفه استفاده می کنید، فقط توجه زیادی را به خود جلب می کنید.

سعی کنید از شبکه هایی استفاده کنید که ، صحبت کنید و گوش کنید .

درگیر کاری شدن ، شخصیت خود را با صحبت کردن ، برچسب زدن و اشاره به دیگران به نمایش بگذارید.

 1. تلاش های خود را اندازه گیری کنید :

فقط به تاریکی اهمیت ندهید. از ابزارهای ردیابی ارائه شده توسط سیستم عامل (به عنوان مثال: صفحه فیس بوک) همراه با دیگر ابزار خارجی مانند کوتاه کردن URL، Google Analytics و غیره برای اندازه گیری فعالیت های شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید.

از بینشهایی که به دست می آورید برای درک کارهای خود استفاده کنید تا بتوانید تلاش های خود را بهینه سازی کنید و برند قویتری را با شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.

 1. ساختار مقام :

اگر بخواهید نرخ مشارکت بیشتر با آگاهی بهتر از نام تجاری ایجاد کنید، سپس با به اشتراک گذاشتن ارزش واقعی، برای ایجاد قدرت خود کار کنید. همراه با محتوای قرض گرفته شده، محتوای شما ارسال نیز باید چیزی اصلی، به عنوان آن را به اعتبار شما اضافه می کند.

به یاد داشته باشید، هر گام که شما برای افزایش آگاهی نام تجاری با شبکه های اجتماعی برمیدارید ، باعث رشد کل کسب و کار شما در بلند مدت میشود و تاثیر خواهد گذاشت.

 • افزایش ترافیک ورودی

بازاریابی ورودی یکی از موثرترین راه های ایجاد ترافیک هدفمند در وب سایت شماست.

اگر شما اهمیت شبکه های اجتماعی در کسب و کار را نادیده بگیرید، به محدوده درونی مشتریان یا افرادی که قبلا با بازار یا برند خود آشنا هستید، محدود می شوید.

با تلاش بیشتر در ارتقاء شبکه های اجتماعی، شما یک کانال کاملا جدید برای ایجاد ترافیک ورودی ایجاد کرده و پیوندهای ورودی بیشتری دریافت خواهید کرد.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

به عنوان مثال،

داشتن یک وبلاگ فعال باعث می شود که شما بتوانید با مخاطبین خود با کمک محتوای تازه ارتباط برقرار کنید.

اما با داشتن آنها برای به اشتراک گذاشتن این مطالب (در زمان مناسب) در توییتر و یا فیس بوک شما 10X رسیدن را افزایش می دهد.

به طور مشابه، افرادی که در حال حاضر به طور فعال کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا سرویس شما را جستجو می کنند، درصد کمتری از کسانی هستند که نیستند.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که به این بخش پایدار و بدون استفاده از بازار متصل شوید.

برای کمک به شما در درک این موضوع، میزان تراکنش ارجاع ترافیک شبکه های اجتماعی Buffer با ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت در برخی از بزرگترین شبکه های رسانه ای اجتماعی تولید می شود.

با استفاده از شبکه های اجتماعی، تلاش های بازاریابی خود را در بیش از یک راه متفاوت می کنید.

شما تنها به یک نوع جمعیت دسترسی ندارید

شما تنها به یک نوع جمعیت دسترسی ندارید، اما به یک پایه مشتری چند منظوره متصل شوید. کدامیک برای نام تجاری شما بسیار مهم است تا علامتی از توازن خود داشته باشید.

به عنوان مثال، متخصصان جدی ممکن است وب سایت شما را از طریق LinkedIn پیدا کنند در حالی که جمعیت جوان یا هزاره ها ممکن است شما را در Instagram پیدا کنند.

هر قطعه ای از محتوای شبکه های اجتماعی یک درگاه جدید

هر قطعه ای از محتوای شبکه های اجتماعی که شما ایجاد می کنید، یک درگاه جدید برای ورود مشتریان جدید است. این یک فرصت متفاوت برای ارتباط شما است.

در نهایت، آن را به ایجاد محتوای به اندازه کافی با کیفیت بالا که شما می توانید در سایت های شبکه های اجتماعی ارسال، و در روند جذب ترافیک ورودی بالا تبدیل می کند.

 • بهبود بهینه سازی موتور جستجو

هر بازاریاب شبکه های اجتماعی فشرده می داند که ارتباطی میان شبکه های اجتماعی و بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد.

در حالی که گوگل به وضوح اظهار داشت که در هنگام رتبه بندی یک صفحه، “سیگنال های اجتماعی” را در نظر می گیرد، برای آن بیشتر است.

در اینجا چگونگی درک اهمیت شبکه های اجتماعی در کسب و کار و کار کردن بر روی آن می تواند به بهبود SEO شما کمک کند.

احتمال بیشتر از طریق جستجوی وب یافت می شود

به گفته مت کاتز، سرپرست سابق اسپم گوگل، سهام اجتماعی هیچ تاثیری بر رتبه بندی وب سایت شما ندارد.

اما، این واقعیت است که ویژگی های شبکه های اجتماعی در مقابل صفحات نتایج موتور جستجو برای نام های تجاری غالب می شوند.

به این معنی است که پروفایل های شبکه های اجتماعی در واقع 10 رتبه برتر را دارند. پروفایل های شبکه های اجتماعی یک راه عالی برای اتصال به چشم انداز و مشتریان شما است.

آنها به عنوان یک درگاه به وب سایت کسب و کار شما کار می کنند زیرا آنها نشان دهنده ی انسانیت شما هستند.

آنها نه تنها به جستجوگر درباره کسب و کار شما اطلاع می دهند، بلکه به آنها کمک می کنند که بخشی از مکالمات شما باشند.

با بهینه سازی پروفایل های اجتماعی خود و حفظ آنها با محتوای مناسب، شما حضور بیشتری را در وب ایجاد می کنید. شما قرار گرفتن بیشتر در معرض و شما کانال های متعدد برای جلب مردم به سمت کسب و کار شما.

 

 1. توانایی رسیدن به افراد بیشتر از طریق جستجوی شبکه های اجتماعی

افراد دیگر به جستجوی گوگل وابسته نیستند، زیرا آنها نیاز به اتصال به چیزی یا شخصی دارند. امروزه جستجو به موتورهای جستجوی قدرتمند محدود نمی شود.

این فراتر از حد است و به همین دلیل است که سیستم های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر موتورهای جستجوی جدید هستند.

مقادیر عظیمی از محتوای ایجاد شده و در وب اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این محتوا به راحتی توسط کاربران با کمک جستجوی کلمات کلیدی، هشتگ ها و غیره کشف می شود.

وقتی افراد به نوع محتوایی که در صفحهء شبکه های اجتماعی شما منتشر میکنید جستجو میکنند، ممکن است طرفداران جدیدی را که میخواهید پیگیری کنید، ارتباط برقرار کرده و با شما کار کنید، پیروز شوید.

همه چیز فقط در مورد محتوا نیست

این فقط در مورد محتوا نیست، بلکه در مورد تولید کننده محتوا که شماست. هنگامی که مردم محتوای عالی ایجاد شده و به اشتراک گذاشته می شوند، آنها کنجکاو هستند که چه کسی در پشت آن قرار دارد.

این ممکن است آنها را به دنبال شما در LinkedIn و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار شما. در حال کسب و کار مهم است که شما گام های لازم را برای کنار گذاشتن از دیگر پروفایل های شبکه های اجتماعی رقیب و جلوگیری از حساب های تکراری بگیرید.

دنیای شبکه های اجتماعی در حال تکامل است و عرصه جستجوگرها نیز همین است. و احتمالهای زیاد وجود دارد که سیگنال های اجتماعی ممکن است روی رتبه بندی شما تأثیر بگذارد. پس چرا باید با ساختن محتوای رشبکه های اجتماعی خود با محتوای ارزشمند ، آماده نشوید؟

این مطلب ادامه دارد ….